41 Dakikada Blog Yazarlığının Sırları

41dakikada

Donanım Haber sitesi için blog açmayı ve teknik detaylarını anlatan Volkan Görgülü benimle ve Selçuk Koyuncu (www.selcukhoca.com) ile Boğaz’a karşı bir röportaj yaptı.

Selçuk Hoca ile 1,5 saat süren çekimimizden 41 dakikalık bir sohbet çıktı.
Bu videoda blog yazmaya yeni başlamak isteyen arkadaşlarımıza ve daha ilerletmek isteyenlere yönelik samimi ve teknik bilgileri sunduk. Neden blog açılır, nasıl açılır, hangi bölümleri olmalı, nasıl bloglar okunur ve telif hakları gibi… 41 dakika uzun bir süre olmasına karşın izleyiciler akıcı şekilde izlendiğini ifade ettiler.

Bu videonun yararlı olmasını diliyoruz.

Video çekimi gerçekleştiren Ethem Bey’e de teşekkür ediyorum.

Donanım haberdeki arkadaşlarımızın yorumlarını aşağıdaki adresten okuyabilirsiniz.
http://forum.donanimhaber.com/m_25492555/tm.htm

Selçuk Bey’in yazısını da buradan okuyabilirsiniz.
http://www.selcukhoca.com/bogaza-nazir-roportaj-keyfi/

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Eğitimde Sanal Gerçeklik , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

One thought on “41 Dakikada Blog Yazarlığının Sırları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir