Zayıflat Beni Şekerim

“Zayıflat Beni Şekerim” e-kitap formatında yayımladığım, Quentin Tarantino tarzı, sıradışı, heyecan verici ve orijinal bir konu. Bob, insanların fazla kilolarını alabilen ahlaksız, üç kağıtçı biri. Üstelik aldığı kiloları kız kardeşine yollayıp obez olmasına yol açmış. Şu alçağın başına neler gelecek, neler? 😃

Sevgili dostum, 80 sayfada tam bir filmlik, eğlenceli, delice heyecanlı bir hikaye anlattım. Bob şimdiye kadar yazdığım en karaktersiz karakter(!) Genelde kahramanlarımı tasarlarken, erdemli veya rengi belli kötüler olmasına alışmıştım. Ama hayat böyle değil, kimse de, tam siyah veya beyaz değil. Bizler gri alanda bazen şöyle, bazen böyle olan insanlarız.aye yazmayı seviyorum.

Novella deniyor bu kısa roman türüne. Öykü ile roman arası.

 

ZAYIFLAT BENİ ŞEKERİM E-KİTAP TIKLA, OKU!

https://play.google.com/store/books/details?id=DsaxDwAAQBAJ

 

Bu kitap e-kitap. Bunun anlamı şu: Cep telefonu, tablet veya bilgisayar ekranından yukarıdaki linke basılıp anında okunabilir. “Ya, ben kitap kokusu olmadan okuyamıyorum” diyen okurlarım, ben de kitabı elimde tutmayı seviyorum. Ama dünya değişiyor. Ekoloji, ağaç kesimi derken bir yandan dünyanın her yerine anında bir kitabı eriştirebilmek büyük avantaj. İki şekilde de okuyabilmek gerekli. Bir kitap alın koklayın sonra dijitalden yazdığım kitabı okuyun. Tekrar koklayın okumayı sürdürün :)

Peki nasıl okuyacaksınız? Google Play Kitaplar içindeki kitabın linki aşağıda ve  bilgisayarda tıklanınca açılıyor. Arada ödeme yapmanız gerekecektir. Cep telefonunda, Google Play çoğu zaman kurulu, tıklayınca açılıyor ve çoğu kişinin kredi kartı da sistemde tanımlı zaten.

Ayrıca kitabı beğenmeme ihtimaliniz çok düşük olmasına karşılık (Tanrım, adamdaki özgüvene bak! ;) ) diyelim ki size uymadı, ödemeniz geri alınabiliyor. Normal bir kitabı satın aldığınızda ve beğenmediğinizde geri vermeniz çoğu zaman kolay değil.

“Zayıflat Beni Şekerim”, adlı kitabımın bir ISBN numarası da var: 9786058701571
 Tamamen kurallara uygun oynayıp T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü ile çalışıp bunu sağladım. Telif haklarımın korunması açısından da güzel bir adım oldu.

“Bu kitabı gel çizgi roman yapalım, filmini çekelim, konu harika eşsiz yürü be hocam Netflix alsın bunu…” falan diyorsanız sakin olalım önce :)

Bana ulaşmak kolay ve çok da keyifli bir süreç olur. ssonmez@gmail.com adresine yazın, gerçekten ciddi bir projeniz varsa birlikte yapalım.

Senelerdir bu novellanın resimli kitap olmasını istiyorum, çizgi romanın bir alt türü olarak hatta çeşitli dillerde görme hayalim var. Illüstratör / çizerlere de duyurmuş olalım.

Evet ilginiz desteğiniz için teşekkür ederim.

Bana nasıl yardımcı olursunuz? Kitabın üstteki linkini sosyal medyada paylaşabilirsiniz, beğendiyseniz tavsiye edebilirsiniz.

Arada benim kullanıcı adımı da eklerseniz haberim olur.

Twitter için: @ssonmez
https://twitter.com/ssonmez 

instagram için: suleymansonmez
https://www.instagram.com/suleymansonmez/

facebook için: suleymansonmez
https://www.facebook.com/suleymansonmez

 

Zayıflat Beni Şekerim Künye:

Yazar: Süleyman Sönmez
ISBN: 9786058701571

Yayım Tarihi: 24 Eylül 2019
Yazım Tarihi: Ağustos 2013
Kapak Tasarım: Süleyman Sönmez
Görsel: Freepik

 

YAZDIĞIM TÜM E-KİTAPLAR İÇİN

https://play.google.com/store/books/author?id=S%C3%BCleyman+S%C3%B6nmez

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir