QR Kod Uzmanı Olun – E-Kitap

QR Kodlar günlük hayatta her ürünün üstünde, biletler, ATM’ler, fincanlar, duvar resimleri. Bunları okutmak kolay, peki kendi QR kodunuzu üretmeyi detaylı şekilde öğrenmek ister misiniz? QR Kod Uzmanı Olun

QR Kod oluşturmayı öğrenin. Yaptığınız QR kod reklamsız olsun. Kitap alttaki başlıklar için QR kod üretmeyi öğretmektedir:

Sizin logonuzla QR kod; Vcard, Youtube, Instagram, Twitter, Facebook, anket, web sayfası, Google Form, evcil hayvan künyesi, kiralık, satılık ev, sağlık bilgileri, telefon numarası, harita lokasyonu, restoran menüsü, eposta, SMS, Snapchat, bavul, hazine avı, kapaklarda sorular, soru videoları ve çok sayıda uygulama.

“QR Kod Uzmanı Olun”

Tıklayıp indirin ->

https://play.google.com/store/books/details?id=lgJ8EAAAQBAJ 

QR Kodunuzun başarılı olabilmesi için gerekli ipuçları ve tasarım prensiplerini de bulacağınız eşsiz, kolay anlaşılır, sade ve adım adım anlatımlı bir e-kitap.

 

Kapak-QR-Kod-Uzmanı

 

KİTAP KÜNYE:

“QR Kod Uzmanı Olun”
Tüm Hakları saklıdır. Copyright © All Rights Reserved.

Yazar: Süleyman Sönmez
www.suleymansonmez.com
Yazılma Tarihi: Temmuz 2022

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: https://twitter.com/ssonmez
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/suleymansonmez/
Youtube: https://www.youtube.com/suleymansonmez
Instagram: https://www.instagram.com/suleymansonmez/ 

Yazardan yazılı izin almadan, kaynak belirtilse dahi, kısmen veya bütünüyle tekrar basılamaz, yayımlanamaz, video, kitap, e-kitap, sunum, podcast, eğitim, seminer gibi akademik ve ticari faaliyetlerde basılı ve dijital olarak kullanılamaz.

Görseller:  Freepik.com  

 

Süleyman Sönmez

Adım Süleyman Sönmez. Yıldız Teknik Üniv. Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki üniversiteden mezun oldum. Sonrasında başladığım Uluslararası İşletme masterını terk edip hayata atıldım. Proje yöneticiliği, bilgisayar programcılığı, sistem analistliği, pazarlama / satış sonrası müşteri ilişkileri yöneticiliği, LEGO takım koçluğu, Web tasarımcılık, fotoğrafçılık, ISO9001:2000 kalite sistemleri sistem kuruculuğu ve iç denetimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı müfredat yazarlığı, Bilgi İşlem Bölüm Başkanlığı, öğretmenlik, video düzenleme, Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı gibi birbirinden farklı pek çok meslekte çalıştım. Bu kadar farklı iş neden? Dünyayı Da Vinci gibi yaşamak gerektiğine inanıyorum. Youtube kanalıma abone olarak takip ediniz. Youtube Web sitelerim: www.suleymansonmez.com , Eğitimde Sanal Gerçeklik , Büyükler Giremez Bana ulaşmak için lütfen ssonmez@gmail.com adresine eposta gönderin. Aşağıdaki simgelerden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Instagram Linkedin Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir